€ 1950/mc brutto

Dla par praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolad bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 7, 2018 05:06

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji czekolad. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolad

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 1950 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • pracownik wspiera proces produkcyjny nadziewanych czekolad
  • do zadań należy obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o najwyższą jakość, porządkowanie stanowiska itp.

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie, odpowiedzialnoć
  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarnej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wypłacanie pensji terminowo
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro od pary i 200 euro od osoby
  • co miesiąc pracownik otrzymuje dodatek do wynagrodzenia w postaci wyrobów firmowych w określonej ilości

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy, na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pcz/a/08/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-na-produkcji-czekolad-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 5975b91921e1ac54

2 komentarze na “Dla par praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolad bez języka Berlin”

  1. Tomasz Sarna na wrzesień 7, 2018 @ 10:17

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922

  2. Dzien dobry czy obwyatel Ukrainy ma mozliwosc zatrudnienia ? Kontakt +48721513439