€ 11,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej bez języka w Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 14, 2021 3:41 am

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w Bonn od zaraz możliwa praca w Niemczech jako pomoc kuchenna. Oferta bez znajomości języka niemieckiego, a także bez doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Bonn, Niemcy

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań pracownika będzie dbanie o porządek w miejscu pracy – wynoszenie odpadów, wycieranie blatów, praca na zmywaku
  • pracownik będzie zajmował się obsługą urządzeń kuchennych, samodzielnym przygotowaniem składników – myciem, krojeniem, szatkowaniem, zmywaniem podłóg itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wielozadaniowość
  • brak nałogów
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do obowiązków, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu wszelkich spraw
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • zapewnione środki ochrony osobistej

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 05/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-bonn/

ID ogłoszenia: 1996099c96f32fca