€ 13,40/h+dieta, zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy przeprowadzkach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 16, 2021 4:24 am

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 13,40 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane są zespołowo
  • obowiązkiem będzie fizyczna praca przy przeprowadzkach
  • pracownik będzie zajmował się wszelkimi zadaniami mającymi usprawnienie przeprowadzki firm oraz klientów prywatnych – demontaż, załadunek, zabezpieczenie, montaż na miejscu, bezpieczny transport itd.
  • zdarzają się również zlecenia z noclegami w hotelach

Oczekiwania:

  • dobra kondycja, porządny chwyt
  • zdolności techniczne
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • prawo jazdy kat. B lub C
  • dostępność od zaraz
  • wielozadaniowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione jest niedaleko firmy
  • atrakcyjną dietę za każdy dzień roboczy  w wysokości 15 euro netto
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 03/2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przeprowadzki-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-koln-2021/

ID ogłoszenia: 338604e41fa91496