€ 12 euro brutto

Praca Niemcy na budowie pomocnik budowlany przy rozbiórkach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Opublikowany: marzec 10, 2015 13:08

Poszukujemy pracowników na stanowisko pomocnik budowlany przy rozbiórkach. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy skuwaniu tynków i wynoszeniu gruzu.

Stanowisko: Pomocnik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg

Czas trwania umowy: 8 tygodni

Zarobki: 12 euro brutto za godzinę plus dieta na pokrycie kosztów zamieszkania

Obowiązki:

  • Zadania fizyczne przy rozbiórkach polegające między innymi na skuwaniu tynków, kafelków, zrywaniu podłóg.
  • Pracownik będzie zatrudniony w charakterze pomocnika i jego zadaniem będzie wspieranie wszelkich prac budowlanych.
  • Praca będzie wymagała również wynoszenia gruzu.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • doświadczenie w podobnych pracach
  • bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
  • zdolność do pracy grupowej
  • możliwość podjęcia pracy na okres 8 tygodni
  • samodyscyplina
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:

  • zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • przejazdy wewnętrzne
  • zapewnione narzędzia oraz odzież robocza
  • pracę tymczasową na okres 8 tygodni
  • umowę o pracę na czas określony
  • uczciwe zarobki
  • praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin
  • możliwe nadgodziny + 2 godziny dziennie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pomocnik budowlany przy rozbiórkach, Hamburg. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 70154fed0304b096

4 komentarze na “Praca Niemcy na budowie pomocnik budowlany przy rozbiórkach Hamburg”

  1. Witam mam 32 lata posiadam doświadczenie przy rozbiórkach różnego typu pracowałem jako pomocnik ale i jako przepalacz tlenowy przy rozbiórkach hal i magazynów jestem zainteresowany Państwa ofertą mój E-mail flap895@interia.pl tel790225817

  2. Witam mam 26 lat pracowałem przy rozbiórkach po nad 4 lata wysłałem swoje cv do waz i tak jak tam widac mam duze doswiadczenie przy rozbiórkach róznego typu budynków i tak dalej prosze o kontakt e-mail dawid.ignatowicz@wp.pl moj nr tel kom- 533-543-183 Pozdrawiam i prosze o kontakt

  3. Aleksander na marzec 24, 2015 @ 07:32

    Witam jestem zainteresowany pracą, posiadam 10letnie doświadczenie ogulnobudowlane, pracowałem na budowach w niemczech (Koln) w latach 2010-2012 obecnie przebywam w Rostocku. Proszę o kontakt pod nr 514-730-293 lun E-mail aleksandersynak@wp.pl

  4. 5 PRACOWNIKÓW na marzec 24, 2015 @ 14:22

    Witam mam 24 lata pracowałem przy rozbiórkach i posiadam pojęcie na ten temat. Obecnie pracuje jako wykwalifikowany monter central wiatrakowych i solarnych . Aplikuje do was ponieważ w firmie zrobił sie 2 miesieczny przestój i to dla nas jest dobra luka w roku zeby wyjechac i dorobić . Mam do dyspozycji 4 współpracowników w wieku 24 , 24, 25, 26 lat. Cała brygada wysportowana i gotowa do tego typu pracy . Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedz . Nr.tel 889-123-474, e’mail michain1@wp.pl