€ 1780 + zakwaterowanie

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie bakalii od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 4, 2018 3:33 am

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu przy pakowaniu bakalii. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par również bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w firmie dystrybucyjnej ze Stuttgartu przy pakowaniu bakalii oraz owoców kandyzowanych, posypek do ciast etc
  • zadania będą przydzielane zgodnie z osobistymi predyspozycjami – głównie obsługa maszyn produkcyjnych, odmierzanie, kontrola jakości, pakowanie itp,

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • preferowane doświadczenie
  • dostępność do pilnego podjęcia zatrudnienia w Niemczech
  • wysoka motywacja
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • pełne zaangażowanie
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie bezpłatne na miejscu
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • tanie obiady na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, również z założeniem konta w banku i zaaklimatyzowaniem się na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od kwietnia 2018, Hanower, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 8405ac3e79396748

1 odpowiedź na “Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie bakalii od zaraz Stuttgart”

  1. Jestem powaznie zainteresowany praca u Panstwa jezeli byla by taka mozliwosc to mogl bym zaczac prace od 15 Maja moj numer telefonu 697298554