€ 12 euro brutto/h

Pomocnik murarza na budowie praca w Niemczech bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2015 23:24

Firma budowlana z Berlina zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko pomocnik murarza. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na budowie.

Stanowisko: Pomocnik murarza

Start: od zaraz

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 12 euro brutto za godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba na tym stanowisku pełni rolę pomocnika budowlanego. Do zadań należeć będzie przygotowywanie materiałów oraz samodzielne zadania murarskie.

Oczekiwania:

  • przynajmniej pięcioletnie doświadczenie budowlane w pracy na stanowisku pomocnik murarza, pomocnik budowlany lub pokrewne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • mobilność – możliwość przyjechania własnym samochodem
  • dokładność, fachowość, odpowiedzialność
  • samodzielność ale jednocześnie umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania bezpłatnie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z niemieckimi taryfami
  • umowa o pracę na czas określony
  • pracownicy, którzy się sprawdzą mogą podpisać stałą umowę o pracę
  • praca od zaraz na niemieckich warunkach
  • odpowiednia odzież zapewniona jest na miejscu
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju
  • na miejscu pomoc we wszelkich sprawach problematycznych zapewniona przez polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pomocnik murarza, Berlin. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 25255d1d0df682a9

2 komentarze na “Pomocnik murarza na budowie praca w Niemczech bez języka od zaraz Berlin”

  1. Witam bardzo serdecznie jestem zainteresowany panstwa ogłoszeniem jako pomocnik muraza posiadam 10 letnie doswiadczenie w pracy na budowie . Jak kazdy zaczynałem od pomocnika.Ostatnie 3 lata pracowałem w niemieckiej firmie zajmujacej się budową fundamentów pod wiatraki . Posiadam auto wiec moge dojechac (z Wroclawia) Prosze o kontakt 698472888
    Robert

  2. pomocnik murarza na sierpień 29, 2015 @ 09:00

    witam jestem zainteresowany ta oferta mam 25 lat jestem zwarty i gotowy do podejmowania nowych wyzwań posiadam ogolne doswiadczenie w pracach budowlanych . Daniel 693454397