€ 2600-3150 brutto

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz pomocnik śmieciarza Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 5, 2019 06:51

Od zaraz poszukiwani pracownicy fizyczni do pracy w Niemczech na stanowisko pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka w rejonie Berlina. Zakwaterowanie organizuje pracodawca.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Liczba miejsc: 3

Zadania:

  • praca zespołowa polegająca na podstawianiu kubłów z odpadami pod śmieciarkę i naciskanie odpowiedniego przycisku do załadunku mechanicznego
  • ręczne wrzucanie na pakę worków z odpadami

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szukanie stałej pracy za granicą
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do nauki języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę z uwzględnieniem okresu próbnego
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • opieka rezydenta polskojęzycznego
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/03/2019″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9045c7dc73f4d32b

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz pomocnik śmieciarza Berlin 2019”

  1. Waldemar1968 na marzec 15, 2019 @ 15:36

    Witam. Czy oferta pracy pomocnik śmieciarza jest aktualna. Jestem zainteresowany. Pozdrawiam. Waldek
    P.S.
    kaszmir1967@wp.pl

  2. Witam.Oferta aktualna?mxcorleone@wp.pl l30