€ 2700 +dodatki

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie napojów, Hamburg 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 26, 2024 03:43

Bez znajomości języka dla komisjonerów od zaraz do rozpoczęcia praca w Niemczech na magazynie hurtowni napojów z Hamburga. Zatrudnienie 2024 przy kompletacji towarów na paletach. Mieszkanie na miejscu dostępne odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni spożywczej z napojami

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Liczba wakatów: 2

Termin: od zaraz

Pensja: 2700 euro brutto miesięcznie

Zadania na stanowisku:

  • Aktywne uczestnictwo w pracy zespołowej i efektywna współpraca z kolegami w celu sprawnego wykonywania powierzonych zadań.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.
  • Planowanie i organizacja transportu zamówień.
  • Kompletowanie zamówień na paletach zgodnie z wytycznymi, w tym pakowanie lekkich i ciężkich paczek napojów, których waga może sięgać nawet 30 kg.

Aby ubiegać się o to stanowisko, oczekujemy:

  • Otwartości na naukę oraz umiejętności pracy w dynamicznym otoczeniu.
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, jednak podstawowa umiejętność porozumiewania się w tym języku będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności współpracy w zespole i dbałość o szczegóły przy wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Gotowości do natychmiastowego podjęcia pracy.

Proponujemy następujące benefity:

  • Przyjazne środowisko pracy zapewniające wsparcie, możliwości nauki i zdobywania nowych doświadczeń.
  • Szanse rozwoju zawodowego w renomowanej firmie.
  • Możliwość zakwaterowania na terenie firmy za symboliczną opłatą 200 euro miesięcznie od osoby.
  • Dodatkowe premie za wybitne osiągnięcia i specjalne okazje.
  • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2700 euro brutto.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Magazyn z napojami, Hamburg /01/2024″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-hurtownia-hamburg/

ID ogłoszenia: 34665b2f12333cd5

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.