€ 10,00/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech 2020 przy produkcji lodów od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 3, 2020 04:02

Manufaktura z Berlina poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji lodów. Ogłoszenie 2020 bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy (przy 160 godzinach miesięcznie)

Miasto: Berlin, Niemcy

Umowa: do końca października 2020

Obowiązki:

  • jest to praca w zespołach 5 osobowych w fabryce lodów
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się ręcznym mieszaniem składników, napełnianiem kubeczków produktem, przeprowadzaniem kontroli jakości, dbaniem o porządek na stanowisku
  • konieczność wykonywania swoich zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami

Wymagania:

  • gotowość do pracy również w godzinach nadliczbowych
  • zdolność do pracy w grupie
  • elastyczność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • posiadanie badań epidemiologicznych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz do końca października bieżącego roku
  • pracę na dłużej
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/lody2020

źródło: www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcyjny-manufaktura-lodow/niemcy-berlin/15019875

ID ogłoszenia: 4705efa7b2dde9cd