€ 9,66/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy bez języka Gotha 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 13, 2019 01:08

Firma z rejonu Gotha poszukuje obecnie pakowaczy do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy i żywności

Stawka godzinowa: 9,66 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce: Gotha i Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy ręcznym pakowaniu żywności, głównie słodyczy

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • +25% dodatkowo za pracę zmianową
  • dwie premie w ciągu roku: świąteczna oraz na urlop
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia
  • płatne zakwaterowanie a także przejazdy do pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 756410013, 508530100

Dzwonić można w godzinach od 9 do 16.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-lipsk,oferta,7243928

ID ogłoszenia: 1175deedcf81d44e