€ do uzgodnienia

Od kwietnia 2021 dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory szparagów Beelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Beelitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 18, 2020 03:08

Oferujemy zatrudnienie od kwietnia 2021 przy zbiorze szparagów na plantacji z Beelitz. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacja: Beelitz, Niemcy

Wynagrodzenie:do uzgodnienia

Umowa: od kwietnia do czerwca 2021

Zakres zadań:

  • możliwa praca na polu przy zbiorze ręcznym warzyw lub na hali przy sortowaniu, oczyszczaniu oraz pakowaniu
  • jest to praca o charakterze fizycznym

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.C
  • dostępność w podanym terminie
  • wyłącznie osoby w wieku od 18 do 50 lat

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech sezonową od kwietnia do czerwca 2020
  • wdrożenie w obowiązki
  • niemiecką umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-od-kwietnia-2020-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-beelitz/

ID ogłoszenia: 2215e220d240953a