€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz w budownictwie dla malarza bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2021 02:43

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla malarza przy wykończeniach. Zatrudnienie w Hamburgu na budowie także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miasto: Hamburg, Regensburg, Frankfurt nad Menem, Ingolstadt, Nuernberg, Monachium, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy wykończeniach
  • zadania wykonywane będą na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • pracownik będzie odpowiedzialny za szpachlowanie, malowanie i inne zadania zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami

Wymagania:

  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi
  • podatki odprowadzane do niemieckiego urzędu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie przy przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • wypłacanie zaliczek na kontro polskie lub niemieckie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez poniższą stronę:

www.pracuj.pl/praca/malarz-budowlany-hamburg-stuttgart-monachium-ingolstadt-nuernberg-frankfurt-nad-menem-regensburg,oferta,8012863

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-malarza-na-budowie-bez-jezyka-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 3876089839f229fd