€ do ust.

Niemcy praca 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Maj 5, 2020 4:49 am

Firma z Kolonii poszukuje pakowaczy od zaraz do legalnej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wsparcie w kwestii zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz – pomocnik na produkcji kosmetyków

Miasto: okolice Kolonii, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie wyrobów kosmetycznych przy taśmie produkcyjnej
  • do zadań należeć może również kontrola jakości produktów oraz napełnianie kremami pojemników

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym transportem
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • motywacja i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pracodawca zapewnia liczne dodatki do pensji podstawowej w formie premii i bonusów
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji, pod numerem:

  • 662288757 / 798680242

źródło: www.facebook.com/dakojobcenter/posts/728496444353173

ID ogłoszenia: 3765eb0b3947fa0d