€ od 13,55/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odzieży Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 27, 2022 01:19

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie w Cottbus dla sortowacza bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Miasto: Cottbus, Niemcy

Pensja: od 13,55 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca powtarzalna przy kontroli jakości odzieży używanej i sortowaniu
  • zadania wykonywane są przy taśmie i stołach w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dobre zdrowie
  • umiejętność pracy w grupie
  • energiczność, zaangażowanie, solidność, przykładanie się do zadań
  • brak nałogów
  • punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • solidne warunki zatrudnienia
  • premie i dodatki – np. paczki na święta
  • na miejscu dofinansowanie do kursu języka niemieckiego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • dostępność od zaraz
  • darmowe lokum

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-uzywanej-od-zaraz-w-cottbus/

ID ogłoszenia: 2906358e6a42cefa