€ 12,50 euro brutto/h + dodatki

Niemcy praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzach bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 15, 2017 4:05 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie dla pracowników fizycznych przy przeprowadzkach. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy przeprowadzkach biur i klientów prywatnych
  • dbanie o powierzone mienie
  • skrupulatne wypełnianie zadań zleconych przez przełożonych

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • dużą zaleta będzie prawo jazdy kat.C
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zręczność, sprawność, zwinność
  • zdolność do współpracy
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • dokument zaświadczający o niekaralności

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • rzetelne wdrożenie w zadania
  • odpłatne zamieszkanie, koszt miesięczny wynosi 200 euro od osoby
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail, na adres poniższy:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: przeprowadzki/08/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-stuttgart-dla-polakow-2017/

ID ogłoszenia: 9015991e118c22df