€ 2260/mc

Fizyczna praca Niemcy od zaraz w sklepie dla par bez znajomości języka wykładanie towaru Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 19, 2022 1:59 am

Oferujemy zatrudnienie w sklepie z Düsseldorf przy wykładaniu towaru bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 2260 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w supermarkecie znanej sieci przy wykładaniu towarów na półki
  • pracownik odpowiedzialny będzie za obsługiwanie klientów, sprawowanie kontroli jakości, dbanie o porządek, przygotowywanie ekspozycji, zmienianie cen itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • motywacja, sumienność, solidność
  • punktualność
  • zdolność do pracy zespołowej

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia oraz pomoc we wszelkich sprawach
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wynajętym mieszkaniu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych
  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • opcja pobierania zaliczek w wysokości do 150 euro raz na tydzień
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

dringende@europe.com

Prosimy wpisać w nagłówek wiadomości: Praca w sklepie, Düsseldorf 7/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-w-sklepie-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-wykladanie-towarow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 20862d59ed1e9a70