€ od 10,45/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par, grup produkcja czekolady 2021 fabryka w Magdeburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 2, 2021 2:03 am

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla par i grup przy produkcji czekolady. Zatrudnienie w Magdeburgu od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na produkcji wyrobów czekoladowych
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem, konfekcjonowaniem produktów i wykonywaniem innych zadań o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od par i grup mobilnych z własnym autem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową – sezon trwa od zaraz do lutego/marca kolejnego roku
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • przejrzyste warunki zatrudnienia (dodatkowe ubezpieczenie, zaliczki na podatek dochodowy odprowadzane do niemieckiego urzędu, karta EKUZ oraz druk A1)
  • zamieszkanie
  • 3 zmianowy system pracy – opcja pracy również w weekendy
  • dodatek za pracę na zmianie nocnej +25%
  • pomoc w otrzymaniu części zwrotu odprowadzonego podatku w wysokości nawet ok. 1000 euro
  • stałe wsparcie rezydenta
  • dodatek za prace w godzinach nadliczbowych +25%, i w niedziele +50%
  • premia za pełną frekwencję w wysokości 100 euro netto
  • atrakcyjna premia świąteczna w wysokości 150 euro
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/praca-magdeburg

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 67260da60b0f1fe2