€ 13,40/h +dieta

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przeprowadzki od zaraz Köln 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 8, 2021 04:41

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech jako pomocnik przy przeprowadzkach. Zatrudnienie 2021 w Kolonii dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 13,40 euro brutto na godzinę pracy plus 15 euro diety za każdy dzień roboczy

Termin: od stycznia 2021

Obowiązki:

  • świadczenie usług kompleksowych przeprowadzek dla firm oraz klientów prywatnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zdemontowanie, bezpieczne przeniesienie i załadunek na samochód, a także rozładunek, rozpakowanie i montaż na miejscu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B lub C
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od stycznia 2021
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • darmowe zamieszkanie
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM, na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 01/2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-przy-przeprowadzkach-koln/

ID ogłoszenia: 105ff5d88b8f122