€ atrakcyjne zarobki

Niemcy praca produkcja rowerów od zaraz bez znajomości języka w Norymberdze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 17, 2020 02:14

Fabryka z Norymbergi poszukuje chętnych do pracy w Niemczech na produkcji rowerów przy montażu od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego jest możliwe, ale język będzie dodatkowym atutem.

Pracownik linii montażowej fabryki rowerów

Opis stanowiska
Montaż podzespołów i części rowerów, oczyszczanie i konserwacja elementów.

Wymagania stanowiska
dyspozycyjności do podjęcia pracy za granicą również w systemie zmianowym
sumienności i motywacji do pracy
mile widziany własny samochód ( dojazd do pracy na terenie Niemiec)
znajomości j. niemieckiego ( dodatkowy atut)

Oferujemy
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
atrakcyjne wynagrodzenie w € w systemie miesięcznym
ubezpieczenie
możliwość długoterminowej współpracy i zdobycie nowych doświadczeń
pomagamy w zakwaterowaniu na terenie Niemiec
zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora
liczne premie motywacyjne / bonusy

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://app.hrappka.pl/oferta/Pracownik-linii-montaowej-fabryki-rowerw/32171/widget-837?lang=pl

ID ogłoszenia: 2695f0cf08cb9180