€ od 13,50/h +dodatki

Od zaraz praca Niemcy na produkcji ciastek bez języka dla par 2024 we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2024 00:28
  • Wygasa: 9 dni, 1 godzina

Na produkcji ciastek w fabryce z Frankfurtu nad Menem od zaraz do podjęcia także dla par legalna praca w Niemczech. Oferta 2024 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Zakres obowiązków:

Produkcja pieczywa, w tym ciast, bułek, bagietek i wafli.
Pakowanie i etykietowanie produktów.
Praca przy taśmie produkcyjnej.
Obsługa maszyn produkcyjnych.
Kontrola jakości wytwarzanych produktów.

Wymagania:

Dobra kondycja fizyczna.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą.
Pełen pakiet socjalny.
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,50 euro brutto za godzinę, plus dodatki za pracę zmianową.
Zakwaterowanie dostępne na miejscu za dodatkową opłatą.
Telefon alarmowy dostępny w każdy weekend dla osób dojeżdżających.
Możliwość aplikowania bez CV.
Pomoc w organizacji wyjazdu.
Opcja pracy dla par.
Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy.
Wsparcie w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów.
Stałą opiekę ze strony ImpactJob.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą formularza dostępnego pod poniższym linkiem:

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/323186/0/

ID ogłoszenia: 535665e22e2189f7

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.