€ 1920 brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie z art. RTV Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 8, 2017 5:20 am

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni sprzętu RTV z Düsseldorfu dla osób bez znajomości języka. Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na zestawy stereofoniczne, telewizory LCD, kina domowe itp.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1920 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za prace magazynowe, polegające na kompletowaniu produktów zgodnie z zamówieniem
  • dbanie o powierzone mienie
  • zatrudnienie na magazynie hurtowni dystrybuującej zestawy kina domowego itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę na podstawie półrocznej umowy o pracę a przedłużenie wyłącznie dla osób które się sprawdzą
  • liczne szkolenia oraz rzetelne wdrożenie w zadania
  • odpłatne zamieszkanie, koszt miesięczny to 150 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym lub 250 euro za pokój jednoosobowy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • tanie lunche

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń wraz z załączeniem CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn RTV/12/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-rtv-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6895a29b912a036c