€ 2300-2700/mc brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz fabryka Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 19, 2021 2:37 am
  • Wygasa: 6 dni, 3 godzin

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji pizzy 2021. Od zaraz zatrudnienie w fabryce spożywczej z Berlina dla par bez znajomości języka z odpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik pizzy

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako pracownik produkcji pizzy
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie składników – praca przy linii produkcyjnej, polegająca na myciu, szatkowaniu, krojeniu składników, pilnowaniu wysokiej jakości oraz pakowaniu produktów gotowych
  • obsługiwanie urządzeń pracowniczych

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • możliwość wykonywania prac w systemie zmianowym
  • punktualność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • środki ochrony osobistej
  • płatne zamieszkanie, koszt to 200 euro od osoby miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • dla pracowników stałą umowę o pracę
  • wdrożenie w obowiązki
  • bezpieczne warunki i sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. prod/b1/02/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-2021-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 104602ec11b23842