€ 2300/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par pakowanie chipsów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2022 2:00 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu chipsów. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Berlina dla pakowaczy również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz chipsów

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2300 euro miesięcznie brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • proste, powtarzalne prace przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się pakowaniem słonych przekąsek

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość do przejścia odpłatnych badań w sanepidzie niemieckim

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w nowoczesnej fabryce
  • szkolenia pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych przedłużenie zatrudnienia
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione w cenie 450 euro od pary i 250 euro miesięcznie od osoby
  • przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 03/22 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-chipsow-berlin/

ID ogłoszenia: 748624e92aadde13