€ 2500/mc

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu perfum Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2022 2:37 am
  • Wygasa: 20 dni, 11 godzin

Dam tymczasową pracę w Niemczech dla pakowaczy perfum bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla par w Hanowerze przy pakowaniu markowych kosmetyków. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Zarobki: 2500 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • manualna praca przy stole, polegająca na pakowaniu markowych kosmetyków
  • obowiązkiem będzie składanie kartonowych opakowań, kontrolowanie jakości, obsługiwanie urządzeń, pakowanie, magazynowanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność, energiczność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • punktualność
  • umiejętność pracy pod presją
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny, z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowych – premie, bonusy, system poleceń pracowniczych, premia za frekwencję itp.
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro od osoby
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • opiekę koordynatora przez cały okres trwania umowy
  • solidne wynagrodzenie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą mailową, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Hanower 11/2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-perfum-w-hanowerze/

ID ogłoszenia: 807637f6c3138ec7