€ 1950-2650/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca 2019 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 5, 2019 04:53

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji naturalnych kosmetyków. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Dortmundu dla 4 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od znajomości języka, umiejętności, kwalifikacji itp.

Zakres zadań:

  • wspieranie prac na produkcji kosmetyków naturalnych do pielęgnacji ciała i włosów
  • początkowo pracownik przejdzie szkolenie a później będzie skierowany do wykonywania konkretnych prac
  • obowiązki mogą polegać na pakowaniu, obsłudze maszyn, foliowaniu itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, niezawodność, pracowitość, uczciwość
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie, koszt to 150 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym lub 250 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym
  • pracę w zgranym zespole
  • stałą umowę
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/06/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-dortmund/

ID ogłoszenia: 305d1e70e5a6019