€ do ust.

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 7, 2020 01:14

Firma z wschodniej części kraju poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy – pomocnik produkcji

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Wschodnie Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac produkcyjnych, głównie pakowanie i układanie słodyczy
  • do zadań należeć będzie również kontrola jakości
  • inne zadania pomocnicze zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • własny samochód do dojazdów
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par i grup – każda para/grupa mieszka oraz pracuje razem
  • zatrudnienie na 2-3 miesiące z możliwością współpracy przy innych, podobnych projektach
  • 24 dni urlopu rocznie
  • bardzo dobre zarobki plus premie i dodatki
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie z dostępem do internetu

Aplikacja:
Prosimy wysyłać zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/slodycze2020

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305238/0

ID ogłoszenia: 3985e1396e002dcf