€ Do uzg.

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie z odzieżą bez języka w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 27, 2022 01:03

Legalna praca w Niemczech od zaraz dla komisjonerów na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Düsseldorf przy kompletacji towarów i przygotowaniu wysyłek.

Opis stanowiska

komisjonowanie m. in. art. tekstylnych, art. sezonowych
kompletacja zamówień
magazynowanie art. sezonowych
obsługa skanera, sortowanie
rozładunek/ załadunek kontenerów
prace porządkowe

ZDOBĄDŹ BONUSY NA START:
80€ – DODATEK DO TRANSPORTU
50€ – DODATEK DLA KIEROWCY
300 ZŁ NETTO ZA KAŻDE POLECENIE

(oferta ograniczona czasowo)

*więcej informacji uzyskasz u naszego rekrutera

Wymagania stanowiska

DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
STARANNOŚĆ ORAZ SUMIENNOŚĆ
GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM
PRAWO JAZDY KAT. B/ WŁASNY SAMOCHÓD – mile widziane
JĘZYK NIEMIECKI – MILE WIDZIANY

Oferujemy

ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ – NA ROK
DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
LICZNE PREMIE I BONUSY: M.IN. SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

Aplikacja przez formularz na stronie (krótki link):

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/PRACOWNIK-MAGAZYNU–art-sezonowe–Niemcy–bonus-na-START-/75437/

ID ogłoszenia: 4576356fc7598b0d