€ 11 500 PLN + mieszkanie

Budownictwo dam pracę w Niemczech przy remontach i wykończeniach Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 24, 2017 6:20 am

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie na budowie przy wykończeniach oraz remontach z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik remontowo wykończeniowy

Pensja: 11500 PLN miesięcznie

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Hanower, Drezno, Monachium, Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • samodzielnie organizowanie a także korzystanie i likwidowanie stanowiska pracy przy robotach budowlanych polegających na remontach i wykończeniach zgodnie z przepisami BHP oraz przeciw pożarowymi
  • obsługa maszyn budowlanych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za stawianie ścianek działowych a także montaż sufitów podwieszanych, murowanie, osadzanie stolarki drzwiowej oraz okiennej, tynkowanie, prace przy rozbiórkach oraz konserwacji
  • do zadań będzie należał montaż dociepleń a także układanie paneli i płytek

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • preferowane zgłoszenia od osób z własnym samochodem
  • praktyczna znajomość zawodu
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie
  • wiek pomiędzy 25-65 lat
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie długotrwałe na legalnej umowie
  • darmowe zamieszkanie dla pracowników w pokojach 2-3 osobowych
  • wysokie wynagrodzenie powyżej 10 tys zł
  • wsparcie na miejscu
  • możliwość brania wolnego co 6-8 tygodni na zjazd do Polski

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, na adres:

  • biuro@ruben-bau.eu

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 pod numerami: 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-drezno/

ID ogłoszenia: 8875a17053316719