€ 1300-1500 netto + mieszkanie

Niemcy praca od zaraz dla par na produkcji zabawek bez języka Erfurt 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 17, 2018 04:59

Fabryka zabawek z Erfurtu poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2018 dla par również bez znajomości języka przy montażu komponentów z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Erfurt i Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 1300-1500 netto “na rękę” (już po uwzględnieniu kosztów zakwaterowania)

Opis zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w fabryce na produkcji form i zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie poprawek i przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie zamówień
  • inne nieskomplikowane zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • zaangażowanie w obowiązki
  • preferowane zgłoszenia od par i grup z własnym autem
  • znajomość języka niemieckiego wymagana u jednej osoby w parze/grupie
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na pełny etat
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • nowoczesny i pro-pracowniczy zakład pracy
  • legalną umowę z drukiem A1, dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym i kartą EKUZ
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko pracy
  • stałe wsparcie rezydenta
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na nocnej zmianie obowiązuje +25% dodatku
  • 2 x w roku premia – na wakacje i święta
  • system trójzmianowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-zabawek

ID ogłoszenia: 7925b4d153f8b630