€ 11,84-14,84/h

Dla par fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka sortowanie odzieży od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 16, 2018 1:35 am

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Liczba wakatów: 5

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca w szybkim tempie przy stołach lub taśmociągu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczne sortowanie odzieży używanej

Obowiązki:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sprawność manualna
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę na okres 4 miesięcy z opcją przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • wysokie zarobki
  • darmowe zakwaterowanie
  • sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, wraz z załączeniem CV ze zdjęciem, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fs/a/11/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odziezy-uzywanej-lipsk/

ID ogłoszenia: 8885beda0c3587b9