€ 10,50-13,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu kina w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 17, 2019 3:38 am

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie 2019 przy sprzątaniu kina. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem zapewnionym przez pierwsze 3 miesiące.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: stawka waha się od 10,50 do 13,50 euro na godzinę pracy i jest uzależniona od posiadanych kwalifikacji oraz znajomości języka

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie toalet, korytarza, części z kawiarnią, pomieszczeń oraz sal kinowych
  • obowiązkiem będzie wymiatanie odpadów – nachosów, popcornu, mycie podłóg, sprzątanie toalet itp.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, niezawodność, staranność
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie, uczciwość, pracowitość
  • wysoka prawność fizyczna

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • przeszkolenie pracownicze i wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecką umowę na okres próbny z możliwością przejścia na stałą umowę
  • na miejscu zapewnione odpłatnie za 220 euro miesięcznie zakwaterowanie – jest ono jednak zapewnione wyłącznie na okres trwania OKRESU PRÓBNEGO

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV oraz LM na poniżej podany adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 9315cddd429a656d