€ 2600-2900+dieta, zakwaterowanie

Dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odpadów, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 19, 2023 01:10

Również dla par w firmie recyklingowej z Hamburga od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów. Zakwaterowanie bezpłatne dla pracowników zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odpadów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2600 do 2900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Firma szuka pracowników na stanowisko w sortowni odpadów, którzy będą odpowiedzialni za ręczne sortowanie i rozdzielanie surowców przy taśmie produkcyjnej. Pracownicy będą musieli pracować szybko, jednak odpady już zostały poddane wstępnej selekcji. Pracownicy muszą przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo swoje i innych pracowników w sortowni.

Oczekiwania:

Firma wymaga, aby kandydaci nie mieli uzależnień, byli punktualni, sumienni i mieli wysoką sprawność fizyczną. Pracownicy powinni być gotowi do pracy w Niemczech od zaraz w systemie zmianowym oraz wykazywać sumienność w wykonywaniu obowiązków. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

Firma zapewnia pracownikom wsparcie ze strony rezydenta polskiego pochodzenia, przeszkolenie w zakresie wykonywanej pracy, pomoc w załatwieniu formalności urzędowych oraz niemiecką umowę o pracę na pełny etat dostępną od zaraz. Pracownicy będą objęci ubezpieczeniem zdrowotnym, a także będą mieli możliwość pracy w przyjaznym zespole i terminową wypłatę wynagrodzenia. Zakwaterowanie na miejscu jest zapewnione i bezpłatne.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Hamburg 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-odpadow-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 2064669cec14bce