€ 13,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu autobusów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 25, 2019 12:20 am
  • Wygasa: 17 dni, 22 godzin

Oferujemy zatrudnienie w Monachium dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu autobusów na zmianie nocnej dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w godzinach nocnych jako sprzątacz/sprzątaczka autobusów i tramwajów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie mycie powierzchni, odkażanie, wynoszenie odpadów, raportowanie o usterkach lub brakach, pranie tapicerki itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • możliwość pracy w godzinach nocnych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pełna punktualność
  • dostępność od zaraz
  • punktualność
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie, koszt to 150 do 250 euro miesięcznie od osoby
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: Sprzątanie autobusów Monachium 11/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-autobusow-monachium/

ID ogłoszenia: 935dd70cab7228e