€ 2800 brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech jako kierowca kat.B-dostawca zakupów Berline

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 26, 2021 3:38 am

Z podstawową znajomością języka od zaraz w Berlinie legalna praca w Niemczech dla kierowcy kat.B w charakterze dostawcy zakupów zamawianych w sklepie internetowym z żywnością. Zakwaterowanie pracodawca organizuje bezpłatnie!

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 2800 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w delikatesach internetowych na stanowisku dostawcy zakupów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie stawienie się na magazynie na początku zmiany, przyjęcie towary, rozplanowanie trasy i dowożeniem klientom zakupów
  • aktualnie za zakupy płaci się wyłącznie kartą, nie gotówką, a zakupy dostarcza się pod drzwi

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • przyjazne nastawienie
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • pełna punktualność

  • środki ochronne – maseczki, żele do dezynfekcji oraz rękawiczki
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • samochód służbowy w godzinach pracy + karta paliwowa
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/03/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowy

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-praca-niemcy-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-berlin/

ID ogłoszenia: 256053f919f03cd