€ 2400 + dieta + zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzkach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2018 21:30

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia w Berlinie. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 2400 euro brutto miesięcznie plus dieta dzienna w wysokości 15 euro netto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna, wykonywana w zespole
  • pracownicy często wysyłani są w delegacje również do innych miast
  • do zadań należy demontaż, załadunek wszelkich rzeczy klientów na auto do przewozu, rozładunek w miejscu docelowym i rozpakowanie/montaż

Wymagania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pełna samodzielność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dobra kondycja fizyczna i brak problemów zdrowotnych
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • opieka rezydenta Polaka
  • wdrożenie w obowiązki
  • szkolenie przeprowadzone w języku polskim
  • opieka koordynatora w pierwszych dniach
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia darmowe zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: fp/a/09/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-berlin/

ID ogłoszenia: 6775b8ed12d900a9

3 komentarze na “Bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzkach Berlin”

  1. Witam serdecznie ogłoszenie nadal jest aktualne jeśli tak to podaje nr 575639101

  2. Witam jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne, Chcę zaoferować dwie osoby z dobrą kondycją fizyczną oraz z dużym zapałem do pracy. Numer – 721 028 979 , Numer 2 – 574 196 227