€ 11/h brutto + dieta

Remonty i wykończenia na budowie praca Niemcy dla Polaków 2019 od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: grudzień 31, 2018 20:42

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Bawarii na dla Polaków przy zabudowie suchej i montażu przyłączeń.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy plus dieta godzinowa w wysokości do 6-7 euro

Opis stanowiska pracy:

  • praca ogólnobudowlana przy wykończeniach i remontach domów i mieszkań
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż sufitów podwieszanych, ścianek działowych, wykonywanie przyłączeń
  • zadania murarskie, tynkowanie i budowanie murków

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto na wyjazd
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie również dla rodziny
  • niemiecką umowę o pracę
  • prawo do urlopu
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie z odprowadzaniem składek i płaceniem podatków
  • raz na tydzień wypłacanie zaliczek w gotówce lub przelewem
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • opcja podnoszenia kwalifikacji i podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • regularne zjazdy do Polski
  • darmowe wsparcie w procesie rekrutacyjnym – pomoc przy tłumaczeniu dokumentów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesyłanie zgłoszeń przez źródło:

źródło: https://silverhand.eu/job/pracownik-budowlany-praca-w-bawarii/

ID ogłoszenia: 6305c2a1a7259487