€ 11,60-12,00 €/h

Bez języka dla par dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie NETTO w Coswig

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Coswig
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 24, 2022 1:12 am
  • Wygasa: 17 dni, 11 godzin

Legalna praca w Niemczech dla par komisjonerów na magazynie sieci sklepów Netto. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka w rejonie Coswig przy zbieraniu zamówień.

Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Twój zakres obowiązków

praca w magazynie z produktami spożywczymi;

komisjonowanie artykułów spożywczych przy pomocy skanera lub w systemie słuchawkowym;

pakowanie;

ogólne prace magazynowe.

Wymagania pracodawcy

punktualność, samodzielność, dokładność;

chęć do podjęcia pracy w systemie 2 i 3 zmianowym;

zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

umiejętność pracy w zespole;

dobra organizacja pracy;

zorientowanie na realizację celów;

gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni.

Pracodawca oferuje

umowę o pracę na warunkach niemieckich;

stawka 11,60/12,00 euro brutto (na mroźni);

zakwaterowanie w kwocie 320 euro/miesięcznie w mieszkaniach i pensjonatach, pokoje 2 i 3 osobowe, na miejscu kuchnia, łazienka, Wi-Fi-Internet; • transport od miejsca zamieszkanie do zakłady pracy;

dodatki za pracę w godzinach nocnych +25% oraz za pracę w niedziele +50%;

dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych;

płatne dni świąteczne wolne od pracy;

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia;

stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy;

możliwość długoterminowej współpracy;

możliwość zatrudnienia również par.

Możliwość zatrudnienia od zaraz.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt pod numerem T: +4850830100 T: +48786963736 T: +48756410013
Jobconsult Sp. z o.o

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru: 8763

źródło: www.pracuj.pl/praca/komisjoner-artykulow-spozywczych-na-magazynach-netto-niemcy,oferta,9108489

ID ogłoszenia: 83562b0ecb380866