€ 12,43 €/b brutto +dodatki

Praca Niemcy dla par i grup przy pakowaniu karmy od zaraz bez języka w Bretten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bretten
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 6, 2023 02:27

Firma z Bretten poszukuje od zaraz pakowaczy lub pary, grupy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: 75015 Bretten (ok. Stuttgartu), Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z karmą dla zwierząt
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie produktów do wysyłki oraz pakowanie i zabezpieczanie przesyłek

Oczekiwania:

  • własny samochód i prawo jazdy na wyjazd
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie także dla osób bez doświadczenia – przeszkolenie na miejscu
  • opcja zatrudnienia dla par i grup
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz solidne dodatki
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza, dostępnego za pośrednictwem poniższej strony:

bit.ly/pakowanie-karmy

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-karmy-dla-zwierzat-mozliwosc-wyjazdu-w-parach-grupach

ID ogłoszenia: 15463acbce518ca2