€ 1950/mc brutto

Od zaraz bez języka praca w Niemczech na produkcji czekolad w Berlinie 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 9, 2018 5:03 am
  • Wygasa: 13 dni, 17 godzin

Oferujemy pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolad. Ogłoszenie 2018 z fabryki w Berlinie aktualne od zaraz dla Polaków. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolad

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1950 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 3

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc na produkcji wyrobów czekoladowych w fabryce z Berlina
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o ciągłość produkcji, dostarczanie produktów, przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o czystość w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu do pracy z żywnością
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • raz w miesiącu bonus w postaci paczki wyrobów firmowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo. W wiadomości e-mail prosimy załączyć CV ze zdjęciem.

adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pcz/a/10/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 3195be4b299e5a35