€ 1950/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji czekolady od zaraz Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 26, 2019 02:58

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Berlina na produkcji czekolady. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla 5 Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielna praca przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów, składników oraz procesów produkcyjnych obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dbanie o porządek
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za ciągłość, dostarczanie składników itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność przynajmniej na pół roku
  • zdolność do pracy w grupie
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę zmianową
  • wdrożenie w obowiązki
  • legalną umowę o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od pracownika
  • ewentualny dodatek dla pracowników wzorowych na pokrycie kosztów zakwaterowania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pc/b/07/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 8485d3a0cc310ac8