€ od 14/h lub na metry

Niemcy praca w budownictwie dla ekip od zaraz przy wykończeniach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: kwiecień 10, 2018 04:47

Propozycja zatrudnienia w Berlinie od maja 2018 dla ekip budowlanych przy wykończeniach mieszkań. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla chętnych z doświadczeniem na analogicznym stanowisku. Pracodawca zapewnia tanie zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik/ekipa do wykończeń

Rozpoczęcie: od zaraz, start od maja 2018

Pensja: od 14 euro na godzinę pracy bądź rozliczanie na metry

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • zadania przy wykończeniach wnętrz w spółdzielni mieszkaniowej

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej – nie poszukujemy pracowników tymczasowych
  • profesjonalizm, bezproblemowość, pracowitość
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • dostępność od maja 2018

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie na metry lub na stawce godzinowej – w zależności od dogadania się
  • zatrudnienie od maja 2018
  • na miejscu zakwaterowanie zorganizowane w niskiej cenie – do uzgodnienia
  • stałą pracę w Niemczech

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 017643734800 Janusz

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-w-berlinie-od-zaraz-2018/

ID ogłoszenia: 9525acbbcdf1e9ea