€ 14,50/h brutto

Niemcy praca fizyczna od zaraz na myjni samochodowej bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 11, 2020 04:15

Niemcy praca fizyczna z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu. Zatrudnienie na myjni samochodowej z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Wakaty: 2

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,50/h brutto

Zakres zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy sprzątanie oraz mycie samochód osobowych
  • obowiązkiem jest utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • konieczne jest obsługiwanie profesjonalnych sprzętów oraz wysokiej jakości detergentów

Oczekiwania:

  • energiczność i wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie posiadanie hobby związanego z autodetailingiem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • niezawodność

Oferujemy:

  • gwarancję rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • stałe godziny pracy od 9 do 19
  • gruntowne wdrożenie w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • opcję pracy również w weekendy i na nadgodziny

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fiz/a3/12/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 7095fd08e52a8953