€ 1300/mc

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorze jabłek od września 2019 Buxtehude

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Buxtehude
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 12, 2019 05:13

Poszukujemy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech od września 2019 przy zbiorze owoców – jabłek. Zatrudnienie w sadzie z Buxtehude bez znajomości języka dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze owoców

Rozpoczęcie zatrudnienia: od września 2019

Lokalizacja: Buxtehude, Niemcy

Pensja: 1300 euro miesięcznie plus dodatkowo płatne nadgodziny

Opis zadań:

  • zatrudnienie w sadzie przy zrywaniu jabłek
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • własna odzież do pracy
  • dostępność od września 2019
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczania zdobytego na analogicznym stanowisku
  • sumienność, pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę 7 dni w tygodniu w wymiarze do 56 godzin
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę sezonową
  • na miejscu zorganizowane darmowe zakwaterowanie w domku jednorodzinnym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłoszenia telefoniczne, pod numerem:

  • +4915115405245 lub +48 725460593

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-od-wrzesnia-2019-zbiory-jablek-bez-jezyka-buxtehude/

ID ogłoszenia: 7865d27a6c409f64