€ 1350 netto + mieszkanie

Berlin, praca w Niemczech bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 26, 2019 05:31

Z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem od zaraz legalna praca w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie bez znajomości języka w restauracji z Berlina.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 1350 euro netto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • praca przy pomaganiu innych pracownikom kuchni – przygotowywanie składników, obsługa urządzeń kuchennych, praca na zmywaku
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wyżywienie zapewnione za darmo
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na 12 miesięcy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie od marca 2019
  • przeszkolenie pracownicze i uniform służbowy

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a9/07/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 775c74890ab0d44

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Berlin, praca w Niemczech bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz 2019”

  1. Kamilchareza00 na luty 26, 2019 @ 21:09

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy na tym stanowisku. Proszę o kontakt na numer 737459747