€ 11-15/h netto

Praca w Niemczech bez języka przy remontach i wykończeniach na budowie Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2017 05:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla pracowników budowlanych bez znajomości języka. Zatrudnienie w Cottbus przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem za darmo zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik do remontów oraz wykończeń budowlanych

Lokalizacje: Monachium, Frankfurt nad Menem, Hanower, Erfurt, Drezno – Niemcy

Pensja: 11 do 15 euro netto na godzinę

Obowiązki:

  • wykonywanie prac budowlanych przy remontach i wykończeniach
  • prace będą polegały na murowaniu, szalowaniu, zbrojeń, montażu regipsów, malowaniu, tapetowaniu, osadzaniu stolarki drzwiowej i okiennej, montażu dociepleń itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz gotowość przyjechania swoim samochodem
  • brak uzależnień
  • dostępność od zaraz
  • wiek w granicach od 25 do 55 lat
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie
  • umiejętność samodzielnego organizowania sobie i likwidacji stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP oraz PPOŻ

Zapewniamy:

  • opcja brania urlopów do 6-8 tygodni
  • wsparcie polskojęzycznego biura
  • bardzo dobre zarobki powyżej 10 tysięcy złotych miesięcznie
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w 2-3 osobowych pensjonatach
  • przejrzystą umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV ze zdjęciem na adres podany poniżej:

  • biuro@ruben-bau.eu

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-na-budowie-w-cottbus-bez-jezyka-przy-remontach/

ID ogłoszenia: 8995a32e3c6a03ef