€ 6500-10000 PLN/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kosmetyków w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 20, 2021 02:40

Firma z Kassel poszukuje pakowaczy do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie adresowane wyłącznie do Pań.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Kassel, Niemcy

Pensja: od 6500 do 10000 PLN miesięcznie!

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym przy butelkowaniu kremów, przeprowadzaniu kontroli jakości
  • inne zadania jak prace na magazynie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • własne auto na wyjazd

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • atrakcyjne dodatki w postaci premii i bonusów
  • system poleceń pracowniczych
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu

Uwaga! Osoby zainteresowane prosimy sprawdzać na bieżąco co jest konieczne w związku z zaostrzeniem przepisów dotyczących epidemii przy przekraczaniu granicy z Niemcami.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie:

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pakowanie-i-produkcja-kosmetykw—oferta-dla-kobiet/51871/

ID ogłoszenia: 796611aef0824c4b