€ 1860/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 27, 2018 4:17 am

Aktualnie poszukujemy do pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Dortmundu na produkcji kosmetyków z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1860 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Start: praca od maja 2018

Zadania:

  • pracownik będzie zatrudniony w fabryce zajmującej się produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych
  • szczegółowe obowiązki będą rozdzielane po 3 tygodniowym szkoleniu zgodnie z predyspozycjami – np. pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pracowitość, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • punktualność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • opiekę koordynatora Polaka
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas próbny
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki możliwość przedłużenia umowy
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc przy zorganizowaniu przejazdu, tłumaczeniach dokumentów, sprawach formalnych związanych z wyjazdem

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres podany poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pk/a/04/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 1715ae23f286d8a4

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków Dortmund”

  1. Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy proszę o kontakt tel+48793067388