€ 12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka jako żywa maskotka Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 22, 2022 3:26 am

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka. Oferta 2022 z Berlina dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Żywa maskotka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w niemieckiej agencji reklamowej w roli żywej maskotki
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem różnego rodzaju eventów w specjalnym stroju
  • konieczne jest dbanie o powierzone mienie oraz godne reprezentowanie firmy

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • minimum 170 cm wzrostu
  • wysoka kultura osobista
  • pełna samodzielność
  • umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • przyjazne nastawienie
  • optymizm
  • dobra sprawność fizyczna
  • punktualność

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • elastyczny grafik

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: maskotka Berlin 02/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 1066213d844ca445