€ 13,50-15,50/h brutto

Niemcy praca na produkcji napojów od zaraz bez znajomości języka fabryka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2022 02:33

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji napojów. Oferta z fabryki w Dortmundzie dostępna bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu w dobrych warunkach

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 13,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnej, niemieckiej fabryce produkcyjnej
  • pierwsze dni to szkolenie pracownicze i przydział konkretnych zadań
  • pracownik będzie zajmował się np. obsługiwaniem urządzeń do produkcji, pakowanie, przeprowadzaniem kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • punktualność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • gotowość do pracy zmianowej
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych rzeczy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie w cenie 150-300 euro miesięcznie w zależności od standardu/lokalizacji
  • ubezpieczenie
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesłania zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Dortmund 2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-fabryka-dortmund/

ID ogłoszenia: 640639b0c6ab2fc0