€ 2145/mc brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie perfum Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 5, 2021 2:18 am

Oferta pracy w Niemczech dla par pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie tymczasowe od zaraz w firmie z Hanoweru przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie płatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 2145 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwa praca na stanowisku pakowacza perfum
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości produktów, wykładanie na linię, składanie pudełek, etykietowanie, wkładanie produktu do pudełka, zdejmowanie gotowych towarów z linii itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zręczność, zwinność, energiczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach
  • prace w systemie zmianowym
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę do końca bieżącego roku 2021
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2022@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Hanower 10/2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-perfum-od-zaraz-dla-par-hanower/

ID ogłoszenia: 94661841b6ca7dc1